Apie kompaniją

„You & Oil“ prekės ženklo esmė – maitinantis santykis. Maitinti ir stiprinti: mūsų pirkėją – moterį ar vyrą, suteikiant žinių, įkvėpimą ir palaikymą. Mes – už sveiką grožį. Už tvirtą asmenybę. Už laisvą kūrybą. Mes – už žinias, suvokimą, atsakingus ir laimingą gyvenimą kuriančius sprendimus.

Jau greitai – 100 holistinių priemonių sveikatai ir grožiui. „You & Oil“ odos ir plaukų priežiūros priemones kuriame tik iš ekologiškų augalinių bei eterinių aliejų ir augalų ekstraktų, kurių bioaktyvi galia įrodyta moksliškai. Taip pat – bioaktyvius eterinių aliejų mišinius „You & Oil KI“, kurie sužadina organizmo galias pačiam atkurti sveikatą.

Nuo ląstelės iki lašelio. Mes keičiame požiūrį į odos bei sveikatos priežiūrą, į priemonių receptus įmaišydami ir dialogus su mokslininkais, ir prigimtinę intuiciją renkantis tai, kas mus maitina ir stiprina. Visas priemones sukuriame savo manufaktūroje.

Kodėl siekiame standartų? Nes mums svarbus tavo pasitikėjimas. „You & Oil“ yra pirmasis prekės ženklas Lietuvoje, kurio produktai turi teisę naudoti tarptautinį „Ecocert“ ženklą. „Ecocert“ yra viena iš didžiausių pasaulyje ekologiškų produktų sertifikavimo organizacijų, apimanti maisto, ūkininkavimo, namų apyvokos, tekstilės ir kosmetikos produktus. Taip pat visos mūsų kuriamos odos bei plaukų priežiūros priemonės ir bioaktyvūs eterinių aliejų mišiniai sveikatai atitinka kosmetikos gaminių notifikavimo tvarkos ir gerosios gamybos praktikos standartus (EB Nr. 1223/2009 ir LST EN ISO 22716:2008).

Kuriame inovatyviai. Mes ne tik siūlome konceptualiai kitokį požiūrį į odos bei sveikatos priežiūrą, bet savo veiklą grindžiame ir aktualiomis inovacijomis. Bendradarbiaudami su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) bei Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Biochemijos ir technologijos laboratorija tyrėme Lietuvoje augantį svarainį ir į tarptautinį kosmetikos ingredientų sąrašą (INCI) įtraukėme svarainių sėklų aliejų, eterinį aliejų, ekstraktą, hidrolatą bei fermentus. Atradome šių veikliųjų medžiagų galimybes gydyti aknės bei spuogų paveiktos odos randus ir jau 2016 m. pavasarį pristatysime šiais atradimais paremtą odos priežiūros priemonių liniją. Ją MITA įtraukė tarp dvidešimties perspektyviausių prototipų iš Lietuvos.

2015 m. birželį mūsų įmonė, atstovaujama įkūrėjos Birutės Nastaravičiūtės, laimėjo „BZN Start“ inovatyviausios moters įkurtos įmonės rinkimus.

Daugiau nei ekologija. Daugiau nei verslas. Esame Tarptautinio sveikatingumo klasterio vieni iš steigėjų ir aktyvūs nariai. Siekiame užtikrinti didesnį skaidrumą grožio priemonių rinkoje, kur skaičiuojama, kad apie 75 proc. priemonių, žymimų kaip natūralios, savo sudėtyje turi reikšmingas sintetinių ir cheminių ingredientų dalis.

Savo veikla taip pat siekiame stiprinti visuomenę, kurios dalis esame. Vienas iš „You & Oil“ socialinės gerovės projektų – parama naujoms klasėms kurti Valdorfo Žaliojoje mokykloje.