„You & Oil“ ritualas išsausėjusiai odai (II)

 

maitinantis santykis

 

Apie tai, kaip išgirsti išsausėjusios odos siunčiamus signalus ir kaip ją maitinti skaityki mūsų pirmajame įraše „Kaip atgaivinti išsausėjusią odą (I)“.
Išsausėjusi oda – toji, kurios epidermio drėgmės balansas yra sutrikęs: ląstelėms trūksta vandens, o odos barjeras nebėra vientisas ir nebeapsaugo nuo drėgmės praradimo. Norint atkurti drėgmės balansą, reikia rūpintis ir odos barjero, ir drėgmės lygio epidermyje atstatymu. Tavo odos ląstelėms svarbi kiekviena odos priežiūros ritualo dalis! „You & Oil“ odos priežiūros linijos MAITINIMAS IR GYVYBĖ gyvybinga žalia žymi priemones išsausėjusiai odai, padedančias sugrąžinti ir išlaikyti drėgmę. Vėl atpažinsi savo odą gyvą.

 

„You & Oil“ ritualas išsausėjusiai veido odai: prausimas ir valymas
Išsausėjusią odą prausti ar valyti reikėtų naudojant tik švelnias, epidermio barjero pagrindo nesuardančias priemones.

 

ritualas issausejusiai odai

 

Švelnus veido prausiklis MAITINIMAS IR PRIEŽIŪRA tinka visų tipų odai. Levandų vanduo giliai valo ir atnaujina ląsteles, ramunėlių ekstraktas įveikia bakterijas ir skaistina odą, miškinių dedešvų ekstraktas saugo nuo infekcijų ir veikia raminamai. Ryte ir vakare įspauski priemonės į delną su vandeniu, paskirsčius putas delnuose, lengvai masažuoki veidą, išskyrus akių sritį, nuprauski šiltu vandeniu.

 

ritualas issausejusiai odai
ritualas issausejusiai odai

 

Vakare akių makiažą nuvalysi su aliejumi MAITINIMAS IR PRIEŽIŪRA – jautriai akių sričiai labiausiai tinka švelnūs valomieji aliejai: vitaminų ir oleino rūgšties gausus abrikosų kauliukų aliejus valo, saugo odos drėgmę ir suteikia spindesio, ryžių branduolių aliejus saugo nuo žalingo aplinkos poveikio, ricinos aliejus stiprina blakstienas ir skatina jas augti. Šiltu vandeniu sudrėkinki vatos skridinėlį, įspauski porą lašų aliejaus, švelniai valyki akių makiažą ir paakių sritį.

 

„You & Oil“ ritualas išsausėjusiai veido odai: odos drėkinimas
Odą išoriškai drėkina priemonės, savyje turinčios higroskopinių ingredientų – molekulių, kurios padeda pritraukti ir išlaikyti vandenį (kitaip ši savybė vadinama natūraliu drėkinamuoju faktoriumi arba NMF).

 

ritualas issausejusiai odai
ritualas issausejusiai odai

 

Ryte ir vakare nuvalius odą, ją apipurkški veido toniku išsausėjusiai odai MAITINIMAS IR GYVYBĖ. Apdovanoki odą natūraliais drėkikliais: alavijų ir rožių ekstraktai pasižymi drėkinamuoju ir raminamuoju poveikiu, pelargonijų vanduo drėkina ir atgaivina.

 

ritualas issausejusiai odaiPirkti dabar
ritualas issausejusiai odaiPirkti dabar

 

Ryte veidą tepki kremu MAITINIMAS IR GYVYBĖ, kurio formulė suvienija daugiau nei penkiolika bioaktyvių gamtos medžiagų, kurios drėkina ir gaivina. Pasiflorų aliejus atkuria lipidų sluoksnį ir saugo odą nuo išsausėjimo, kinrožių ekstraktas saugo nuo laisvųjų radikalų žalos, granatų ekstraktas palaiko odos pusiausvyrą ir skatina odą atsinaujinti, inulinas drėkina ir minkština, rožių ekstraktas stangrina ir ramina. Odai padėsi ilgiau išsaugoti drėgmę kremą sumaišiusi su keliais lašeliais aliejaus veidui.

 

ritualas issausejusiai odai
ritualas issausejusiai odai

 

Mūsų unikalus drėkinamasis veido serumas MAITINIMAS IR GYVYBĖ suteikia gilų odos drėkinimą: mažos serumo molekulės skverbiasi, stangrina ir ramina gilius odos sluoksnius. Nerolio hidrolato bei hialurono rūgšties jungtis su kitais aktyviaisiais serumo komponentais sudaro sąlygas organizmui atkurti ir sudrėkinti odą. Odą tepki vakare, švariai nuprausus ir atgaivinus toniku, prieš maitinant ją aliejumi.

 

„You & Oil“ ritualas išsausėjusiai odai: odos maitinimas
Išsausėjusią odą nepakanka tik drėkinti, jai reikia ir odos barjerą atstatančių riebalų.Visų „You & Oil“ priemonių pagrindą sudaro ekologiški augalinių bei eterinių aliejų ir augalų ekstraktų mišiniai. Turtingi riebalų rūgščių, į giliuosius odos sluoksnius patenkančių vitaminų ir veikliųjų medžiagų, būtinų epidermio lipidų ir membranų fosfolipidų sintezei, šie mišiniai sureguliuoja odos gyvybinius procesus ir padeda atkurti gyvybingą odos barjerą.

 

ritualas issausejusiai odai
ritualas issausejusiai odai

 

Vakare švarią ir atgaivintą veido odą tepki veido aliejumi išsausėjusiai odai MAITINIMAS IR GYVYBĖ (jei naudosi drėkinantį serumą, jį reikėtų tepti prieš tai). Šių aliejų natūraliosios savybės padeda sugrąžinti ir išlaikyti drėgmę: ryžių branduolių aliejus lengvai įsigeria ir sulaiko drėgmę giliuosiuose odos sluoksniuose, jis didina elastingumą, minkština odą. Alavijų aliejus padeda odai išsaugoti drėgmę ir ramina ją, gausus vitaminų migdolų aliejus pamaitina odą būtinomis medžiagomis. Kelis aliejaus lašelius įmasažuoki į dar drėgną odą ir paliki įsigerti.

 

ritualas issausejusiai odai
ritualas issausejusiai odai

 

Išsausėjusiai kūno odai maitinti rinkis kūno aliejų išsausėjusiai odai MAITINIMAS IR GYVYBĖ. Šis penkių aliejų derinys padeda atsinaujinti odos ląstelėms: abrikosų kauliukų aliejus turtingas būtino ląstelėms daugintis vitamino A, nuo žalingo aplinkos poveikio saugančio vitamino E, giliai odą maitinančių riebiųjų rūgščių omega-9 ir odos struktūrą palaikančių omega-6, jis maitina ir palieka odą švelnią. Švariai nusiprausus, ištepki aliejumi kūną, kol oda dar drėgna.