Skirtingoms planetoms – skirtingi palydovai

 

skirtingoms planetoms skirtingi palydovai

 

Kai mus pagauna gyvenimo inercija, lyg mimai kopijuojame kitų veiksmus, nuomones, net konkrečius sakinius. Ką patarė antraštėse? Ką prisimenu darius kitus? Ką pasirinko žmonės, kurių nepažįstu asmeniškai, bet mačiau filmuose? Sakytum, kartais tai galimi kelrodžiai. Kai labai jau skubi. Juk nors kieno nors patikrinti dalykai skamba saugiau.

Bet vis tiek ateina akimirka, kai būtina pasidomėti patiems. Bent jau iš smalsumo. Bet svarbiausia – linkint sau gero. Kitų būdai – nebūtinai mano būdai. Skirtingas planetas lydi skirtingi palydovai. Ne be priežasties. Tai kuria vienovę, visatą. Žemės – Mėnulis, o Jupiterio – Kalista. Saturno – Titanas, Dionė, Japetas. Bet juk ne Neptūno! Neptūno – Najadė, Despina, Sao. O Venera išvis neturi palydovų. Ir skrieja! Kiekvienos planetos aplinka ir padėtis skirtingos. Planetos nekopijuoja. Jos nepamiršusios prigimties.

Niuansai – svarbu? Labai. Vienas uodas keičia atmosferą. Vienas kulniukas kraipo eiseną. Vienas krislas maino vaizdą. Vienas ingredientas keičia receptą.
„You & Oil“ laboratorijoje tiriame odą. Kokia jos prigimtis, būdas ir poreikiai. Mes tuo domimės kasdien ir savo produktais pasakojame jums, ką esame sužinoję. Tiesa, tirti vien odos, atsietai, neišeina. Oda – asmeninės planetos paviršius. Ja pradedamas santykis su pasauliu.

Todėl, pasirinkę tirti odą, taip jau sutampa, – tiriame ir kiekvieno santykį su pasauliu. Kiek kita laboratorija. Meilės, dėmesio sau mokslas. Ne mažiau atsakingas, reikalingas ne mažiau darbo. Taip, šiais laikais, kai ant pečių mums sugulusi galybė informacijos sluoksnių, tikrai reikia įdėti jėgų, kad nusimestume nereikalingus, klaidinančius, melagingus pasakojimus. Kad atraizgytume laidus, kurių galiukai skirti ne mums pakrauti. Kad pasiliktume tik švarius, būtinus ingredientus. Tai, kas nemaistinga, – nemaitina. Susitikimai iš reikalo – nemaitina. Pareigos, naudos nešančios tik kitiems, – nemaitina. Sutikimas daryti ką nors tik dėl to, kad nemalonu pasakyti „ne“, – nemaitina. Persidirbimas – nemaitina. Puikavimasis – nemaitina. Perteklius – ir jis nemaitina.

Maitina smalsumas, žinios, pačių pastangomis susirasta, patikrinta ir palyginta informacija. Švarus vanduo, hobiai. Mes tikime, kad maitina tai, kas atitinka prigimtį. Odą pamaitinti gali ir lašelis aliejaus. Jo sudėtis artima odos. Štai todėl. Tai ištyrėme. Iš pradžių kaupiame žinias. Tik vėliau, jų pagrindu, gimsta nuojauta. Ji būtina meilės sau laboratorijoje. Nuojauta leidžia atrasti netikėtus, autentiškus ėjimus, kurti originalias kompozicijas. Bet savitai nuojautai susiformuoti reikalingos žinios. Tik nuėjus šį kelią – atkakliai domiuosi ir taip stiprinu nuojautą – apink savą planetą lieka vien tinkami palydovai. Būtent man tinkami.

kuno aliejus maitinimas ir gyvybe issausejusiai odaiKŪNO ALIEJUS IŠSAUSĖJUSIAI ODAI
body oilKŪNO ALIEJUS BRANDŽIAI ODAI
kuno aliejus maitinimas ir balansas celiulito paveiktai odaiKŪNO ALIEJUS CELIULITO PAVEIKTAI ODAI