Atostogos odai!

YO look image 8168 web

Jei vartojame dekoratyvinę kosmetiką, siekiame odą pakeisti. Pagrindinė makiažo paskirtis – modifikuoti mūsų odos išvaizdą: išlyginti spalvos toną, suvienodinti nelygumus, sukurti iliuziją. Vadinasi, dėl vienokių ar kitokių praktinių priežasčių nesutinkame priimti odos būsenos, kokia ji tuo metu natūraliai yra. Neįsitraukiant į diskusiją, kodėl nedrąsu priimti savo gamtiškąjį veidą, norisi pakalbėti apie praktinius dekoratyvinės kosmetikos padarinius odai.

 

Makiažas užpildo visas mūsų porų ertmes ir užkerta kelią odai gauti deguonies – jam porose paprasčiausiai nebelieka vietos ir negali vykti jo cirkuliacija. Be to, dekoratyvinės kosmetikos priemonių likučiai, pavyzdžiui, kreminės ar sausos pudros, gali užsilikti porose, net, rodos, kruopčiai nuvalius odos paviršių. Dėl to ilgainiui porose susikaupia nešvarumų sluoksnis. Šis užkemša poras ir pasisavina jai skirtą drėgmę, todėl oda sausėja ir praranda natūralų gaivų atspalvį. Kurio, kaip ironiška, juk ir siekiame makiažo priemonėmis.

 

Matome, kad naudodamos kosmetiką, patenkame į užburtą ratą: renkamės makiažą, kad oda atrodytų patraukliau, o po kurio laiko tos pačios makiažo priemonės išsunkia odos natūralumo likučius ir tampame priklausomos nuo vis didesnio priemonių kiekio, kuriuo bandome atkurti gaiviai atrodantį veidą –  maskuoklio, pudros, skaistalų ir kitų.

 

Jei norime nutraukti šį ydingą ciklą, turime suteikti odai galimybę atsigauti. Turime duoti jai atostogų nuo jos prigimčiai visiškai neartimų priemonių. Kaip minėjome, kosmetikos paskirtis nėra palaikyti odos prigimtį, bet ją keisti. Būtent todėl pauzė nuo jų gali leisti odai prisiminti save. Jei ilgesnį laiką leisime odai pabūti be makiažo, sukursime sąlygas odai atkurti tinkamą drėgmės ir deguonies lygį, išsivalyti.

 

Prieš išleisdamos odą atostogų, pašalinkite visus porose užsilikusius nešvarumus. Tam galite pasirinkti „You & Oil“ prausiklį, kurio sudėtyje esantis levandų vanduo giliai valo ir atnaujina ląsteles, o ramunėlių ekstraktas įveikia bakterijas ir skaistina odą. Gilesniam valymui ir maitinimui rinkitės jūsų odos tipui tinkamą aliejų.

020 YO Nr1 Face Wash NURTURE web

Po tokio laikotarpio vėl atpažinsite savo odą tikrą, džiaugsmingą, gyvybingą. Ji jausis pailsėjusi, kokios jūs jaučiatės po tokių atsotogų, kai iš tiesų gyvenate kitu režimu. Juk būtų tikras džiaugsmas, jei oda sulauktų komplimentų, kokių jūs sulaukiate grįžusi iš atostogų? Pamėginkite!

 

Tekste minimų produktų su 25 % nuolaida galite įsigyti čia: https://www.youandoil.eu/lt/produktai/odos-prieziura?mfp=path[59].

Plačiau apie taip, kodėl svarbu odą valyti aliejumi, skaitykite čia: https://www.youandoil.eu/lt/kaip-valyti-oda-aliejumi.