Maitinantis santykis

Oda yra mano asmeninės planetos paviršius. Ja priimu pasaulio virpesius ir nuo jos prasideda kiekvienas santykis. Oda atspindi ir subtiliausią ryšį – su savimi. Noriu, kad santykiai būtų tvarūs ir gyvybingi – paremti maitinančios energijos apykaita, atidumu ir tik tuo, kas veikia.

YO look image 8562 web

Mes norime atverti galimybę rūpintis oda ir sveikata jūsų odos ir kūno prigimčiai artimomis priemonėmis, neliepiančiomis keisti savasties. Ir norime būti sėkmingi, mūsų sėkmė – daugiau gyvybingų, sveikų ir juos stiprinančius sprendimus priimančių žmonių. „Jei nori keisti pasaulį – sukurk tai darantį verslą“, – teigia „You & Oil“ įkūrėja Birutė Nastaravičiūtė. Ir nors daugiausia mūsų veiklą į priekį vedančios filosofijos – priemonių lašelyje, yra dalykų, kuriuos norime paminėti.

Oda yra mano asmeninės planetos paviršius

Mes kuriame maitinantį santykį. „Kai jau pakankamai save mylėjau, iš mano gyvenimo pradėjo trauktis visa, kas nebuvo sveika. Tai ir žmonės, ir mano veiklos, įsitikinimai ir įpročiai – visa, kas ribojo mano galimybes augti.“ (Kim McMillen) Maitinantis santykis užgimsta iš intencijos ir žinojimo. Ir nors įvertinti savo santykį su pasauliu gali būti sudėtinga, atsakymas, ar tarp tavęs ir odos, tavęs ir tavo kūno esama maitinančio santykio, ateitų labai greitai. Ar žinai, kokia gyvybiškai svarbi yra tavo oda? Kokią galią turi tavo kūnas įveikti įvairius negalavimus? Mūsų kūriniai, kitaip nei chemijos pramonės susintetintos medžiagos, maitina ir puoselėja odą, palaikydami ir stiprindami jos gyvybinius procesus, o mūsų priemonės sveikatai veikia subtiliai, bet efektyviai. Mes padėsime tau atsakingai pasirinkti ir kurti maitinančius santykius.

maitinantis santykis
maitinantis santykis

Tik tai, kas veikia. Gyvybė mūsų planetoje – galingiausia jėga, pati sukūrusi augalus, kurie, veikiami tų pačių žalingų išorės veiksnių, kaupia veikliąsias medžiagas, padedančias apsisaugoti. Mes kuriame priemones tik iš ekologiškų augalinių bei eterinių aliejų ir augalų ekstraktų, kurių bioaktyvi galia įrodyta moksliškai. Bendradarbiaujame su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra bei Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Biochemijos ir technologijos laboratorija tirdami naujus augalinės kilmės ingredientus ir jų savybes.

maitinantis santykis
maitinantis santykis

Jokio žiaurumo. Jokių gyvūninės kilmės medžiagų ir bandymų su gyvūnais.

Daugiau nei ekologija. Sugrįžki į šį puslapį – jame dalysimės tuo, kas įkvepia mus ir kitus žmones būti sveikus, stiprinti save ir puoselėti visaapimantį laimės pojūtį.